• YAKS
  تفکر یاکس ارائه یک تجربه از فضای آشپزخانه برای مشتریان، فراتر از یک فضای طبخ غذا است. یاکس می‌خواهد در کلیه فرایندهای مواجه شدن مصرف‌کننده با برند، تا زمانی که از محصول استفاده می‌کند، با او همراهی کند. ما به دنبال ثبت خاطره‌ای مانا در ذهن مخاطب خود هستیم. می‌خواهیم حتی اگر مصرف‌کننده مشتری یاکس نباشد، تجربه‌ی شیرینی از ارتباط با ما در خاطرش بماند.

  ادامه مطلب ...

 • 10
 • New Slider
 •  

   یاکس تلاش می‌کند تا با نوآوری و تولید کابینت و کمدهای مدرن، بر راحتی استفاده، کیفیت و ماندگاری محصولات خود تمرکز کند.

   

اخبار

 • روان شناسی در طراحی آشپزخانه

  خانه، مهم‌ترین مرکز زیستی بشر از ابتدای تاریخ تا به امروز است و آشپزخانه به عنوان یکی از کلیدی‌ترین فضاهای معماری آن به‌شمار می‌آید. بسیاری از افراد هنگام طراحی آشپزخانه تنها نکات زیبایی شناختی یا عملکردی را در نظر می‌گیرند، در حالی که طراحی این فضا، توجه بیشتری را می‌طلبد. آشپزخانه یکی از پرکاربردترین فضاهای هر خانه بوده که مورد استفاده تمام ساکنین است. برای همین است که در طراحی این فضا، باید علاوه بر در نظر گرفتن دو عامل مهم زیبایی و عملکرد، اثرات روانشناسی در طراحی آشپزخانه را مورد بررسی قرار دهید. شیوه طراحی آشپزخانه به عنوان یکی از مهم‌ترین فضاهای زیستی، می‌تواند تاثیر زیادی بر سلامت روحی و روانی شما داشته باشد. عوامل متعددی در میزان این تاثیر دخیل هستند که نور، رنگ و چگونگی ترکیب اجزا، از مهم‌ترین آن‌ها هستند. تا انتهای این مطلب به بررسی هرکدام از این عوامل می‌پردازیم.

 • ایده هایی برای طراحی اتاق لباس

  هرچقدر هم که شعارهای ساده زیستی طرفدار داشته باشند، نمی‌توانیم منکر این حقیقت شویم که بسیاری از ما از خرید کردن لذت می‌بریم. زمانی که شما در این دسته از افراد قرار بگیرید، مسلما لباس‌های زیادی خواهید داشت که به فضایی برای نگهداری از آن‌ها نیاز پیدا خواهید کرد. اگر فضای کافی داشته باشید بهترین گزینه برای شما اختصاص دادن یک اتاق به لباس‌هایتان خواهد بود. به‌این ترتیب با مراقبت بهتر و نظم دادن به آن‌ها، خواهید توانست برای خودتان و پوششان به‌اندازه سلبریتی‌ها و افراد مشهور ارزش قائل شوید.

  ما در این مطلب به شما ایده‌هایی را برای داشتن یک اتاق لباس به سبک طراحان لباس ارائه می‌دهیم.

 • 7نکته مهم برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه‌ای با نور ایده آل

  آشپزخانه یکی از کلیدی‌ترین بخش‌های هر خانه است. عوامل مختلفی در چگونگی ایجاد تصور ما از یک آشپزخانه مطلوب نقش دارند. کابینت و نوع نورپردازی محیط، از مهم‌ترین موارد سازنده دکور آشپزخانه ایده‌آل هستند.
  رسیدن به یک طرح روشنایی مناسب، هدف بسیاری از افراد است. شما برای رسیدن به این مهم، باید بتوانید به‌طور هم‌زمان زیبایی و عملکرد را در انتخاب نوع نورپردازی به‌طور در نظر بگیرید. به‌همین دلیل نحوه بهره‌مندی از نور برای عملکرد بهتر در فضا و چگونگی انتخاب وسایل روشنایی اهمیت پیدا می‌کند.
  ما در این مطلب با ارائه نکاتی درباره نورپردازی، به شما کمک می‌کنیم تا طراحی دکوراسیون آشپزخانه شما بی‌نقص و زیبا به‌نظر بیاید.

 • درباره معماری با سینمای فرهادی

  درباره معماری با سینمای فرهادی

  هنر توقف ناپذیر است" خواستگاهش تسخیر تمامی مسیرهایی‌ست که در آن جاری شود؛ چه آن مسیر، دنیای رنگارنگ سینما باشد و چه عرصه ساختارشکن معماری. پنجشنبه 18 مهرماه، نشستی تخصصی با حضور اساتید برجسته معماری چون آقایان رضا دانشمیر، علیرضا تغابنی، هومن طالبی و جمعی از بزرگان و نام آوران دیگر این عرصه در کنار چهره ماندگار و بین المللي سينماي روز ايران، جناب آقای اصغر فرهادی در پرديس سينماى چارسو برگزار گردید. 

 • ساختمان های مارک دار

  ساختمان های مارک دار

  حامی مالی در ششمین نشست سازندگان و معماران، ساختمانهای مارک‌دار

 • گردهمایی سازندگان و طراحان منطقه یک|1399

  گردهمایی سازندگان و طراحان منطقه یک|1399

  در اين شهر رنگارنگ و در اين رفت و آمدهاى امواج بى پايان هنر، چه دلنشين است يافتن الماس وجودى فرهنگ ما؛ تا زينت ببخشيم با آن شهرمان را

 • افتتاحیه شوروم یاکس در ساختمان فیورکس

  افتتاحیه شوروم یاکس در ساختمان فیورکس

  آغازى ديگر بر اين دفتر، با نگاهى نو؛ براى تحقق روياهاى بيشتر مراسم افتتاحيه شوروم جديد ياكس در شهرك صنعتى بهسازى صنايع چوب ايران (فيوركس) در دی ماه 1398

  پروژه ها

  کل پروژه ها

  درباره یاکس

  • یاکس حاصل بیش از 20 سال تفکر در خلق سیستم‌های آشپزخانه متمایز است و همواره تلاش کرده تا با نوآوری و تولید کابینت و کمدهای مدرن بر راحتی استفاده، کیفیت و ماندگاری محصولات خود تمرکز کند. این شرکت متعهد است تا محصولی با توجه به خواسته‌‌ی مشتری و استفاده بهینه از فضا طراحی کند و در ارگونومی و راحتی پیشرو است. شهرت یاکس به دلیل اهتمام به کیفیت و توجه به جزئیات بوده و بر آن است تا با تولید در کارخانه بزرگ اختصاصی خود که مجهز به تکنولوژی روز آلمانی است در بازار جهانی رقابت کند.

  چرا فراتر از آشپزخانه؟

  • تفکر یاکس ارائه یک تجربه از فضای آشپزخانه برای مشتریان، فراتر از یک فضای طبخ غذا است. یاکس می‌خواهد در کلیه فرایندهای مواجه شدن مصرف‌کننده با برند، تا زمانی که از محصول استفاده می‌کند، با او همراهی کند. ما به دنبال ثبت خاطره‌ای مانا در ذهن مخاطب خود هستیم. می‌خواهیم حتی اگر مصرف‌کننده مشتری یاکس نباشد، تجربه‌ی شیرینی از ارتباط با ما در خاطرش بماند.بیشتر