شرکت

 

 


از ابتدای دهه هشتاد، ضمن حضور در صنعت آشپزخانه، با اضافه کردن خطوط تولید کابینت آشپزخانه و کمدهای دیواری به سبک مدرن و پست مدرن به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان این عرصه تبدیل شده است.
امروزه یاکس با تمرکز بر ایجاد شبکه‌های مشترک کاری و ارائه خدمات و محصولات متمایز با به کارگیری خط تولید انبوه و بهره‌برداری از تکنولوژی فوق پیشرفته و دانش فنی روز، به تولید پایدار و رو به رشد دسترسی یافته است.
در راستای همین رویکرد، مجموعه یاکس کارخانه خود را با تجهیزات مدرن صنعتی و به روز، در فضای تولیدی با وسعت بیش از 8000 متر مربع در بزرگترین پارک صنعتی مجهز و مدرن مصنوعات چوبی کشور -شهرک بهسازی صنایع چوب ایران واقع در احمدآباد مستوفی- مستقر نموده است.
خوشبختانه امروز یاکس، با تامین مواد اولیه با کیفیت و بهره مندی از تجهیزات و یراق آلات لوکس آشپزخانه با امکانات روز و استفاده از ماشین آلات فوق پیشرفته دنیا، با وجود همه تحریم ها و محدودیت ها، در صنعت آشپزخانه پیشرو می باشد. از این رو بر آن است تا دامنه تعامل حرفه ای خود را با برندهای ممتاز و مطرح داخلی و خارجی گسترش داده و بار دیگر در این صنعت خلاق و نوآور باشد.